KAS JAUNS?

1) Kā ir pareizi “Fotonoma” vai “Photorent”? Uzņēmums tika nodibināts ar nosaukumu “Photorent”, tomēr 2019 gadā tas tika nomainīts uz “Fotonoma”. Kopš tā laika komandai ir pievienojušies jauni cilvēki, un, mūsuprāt, nosaukums “Photorent” ir daudz labāks.

2) Sociālajos tīklos (Facebook, Instagram), zem “Photorent” logotipa pārādījas uzraksts - POWERED BY VYSE PRODUCTION. VYSE komanda ir video producēšanas kompānija, sadarbības partneri un kolēģi, kas aktīvi papildina “Photorent” nomas aprīkojuma klāstu, tāpēc šeit drīzumā gaidāms vēl daudz kas jauns.

3) Mājaslapas mobilā versija darbojas lieliski!

4) Lietošanas noteikumi un vispārīgie noteikumi tika atjaunoti un ir atrodami šeit.

5) Mājaslapā depozīta summa vairs nav redzama zem vienībām, tās ir atceltas pēc noklusējuma. Sīkākai informācijai skatīt noteikumu 9.5. punktu.

6) Gadījumos, kad jums ir nepieciešams saņemt vai nodot aprīkojumu ārpus standartā darba laika, ir iespēja norādīt vēlamo saņemšanas vai nodošanas laiku kolonnā "Komentārs vai jautājums", veicot pasūtījumu. Mēs sazināsimies ar jums, lai paziņotu, vai tas ir vai nav iespējams. Ja tehnikas saņemšana vai nodošana ir ārpus noteiktā darba laika, tiks iekasēta maksa 10 EUR apmērā.

7) Gadījumā, ja visi pasūtījumi ir pabeigti, Photorent tiek slēgts 30 minūtes iepriekš norādītā darba laika beigām.

8) Daudzas kameras ir aprīkotas ar ietvaru (cage) jūsu drošībai un ērtībai!

9) Mēs iesakām rūpīgi iepazīties ar produktu komplektāciju. Objektīviem ir norādīti filtru izmēri, kamerām - atmiņu kartes, baterijas un viss pārējais, kas ir iekļauts komplektā.

10) Ir atjauninātas arī citu produktu komplektācijas. Piemēram, gaismai Forza 60 vairs nenāk klāt statīvs un/vai softboks. Visu ir jārezervē atsevišķi, lai aprīkojums pilnīgi atbilstu jūsu vajadzībām. Šādā gadījumā, ja kādam nav nepieciešams softbokss - var ietaupīt naudu, ja kādam neder neliels statīvs - var rezervēt, piemēram, kombinētu statīvu.

11) Lai atvieglotu pasūtījuma summas aprēķināšanu, svetdienas atlaide ar 80% ir atcelta, tagad visam dienam ir piešķirta 50% atlaide. Bet līdz ar to, dažas cenas ir atjauninātas un mainītas, tāpēc atsevišķas vienības tagad ir pieejamākas.

Lai ir patīkama iepazīšanās 2.0!