Noteikumi

Jums vajag jānoformē pasūtījums mūsu mājaslapā – jāizvēlas vajadzīgā iekārta (vai iekārtas). Sadaļā "Iepirkumu grozs" nepieciešams pareizi aizpildīt visus laukus. Sistēma parādīs summu, kas jāsmaksā ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā. Mēs strādājam ar 100% priekšapmaksu, t.i., jūs samaksājat pilnu nomas maksu kad iekārtas saņemšanas un dokumentu noformēšanas.

Minimālais nomas termiņš – viena diena (24 stundas). Lūdzu, nepieviliet savus kolēģus, kas saņem aprīkojumu pēc jums, – nododiet to laikā! Ja aizkavēsieties vairāk nekā 2 stundas, var tikt pieņemts lēmums par papildu dienas nomas maksu.

Lai saņemtu iekārtas, jums jāuzrāda savas pases vai id kartes oriģināls.

Par iekārtas nomu tiek noslēgts standarta līgums divos eksemplāros starp jums un FOTONOMA. Viens eksemplārs paliek pie jums.

Jūs iemaksājat drošības naudu par iekārtu; tā tiek atdota atpakaļ jums pēc iekārtas atdošanas FOTONOMA.

___________________________________________

Personas datu aizsardzības noteikumi

Personas datu aizsardzības noteikumi attiecībā uz www.photorent.lv

Mēs, FOTONOMA IK , respektējam mūsu apmeklētāju konfidencialitāti un nodrošinām Jūsu tiešsaistes drošības saglabāšanu, nodrošinot Jūsu konfidencialitāti katru reizi, kad Jūs apmeklējat mūsu interneta vietni. Lietošanas noteikumi un Personas datu aizsardzības noteikumi sniedz Jums pilnīgu izskaidrojumu attiecībā uz to, kādā veidā tiek aizsargāti personas dati, kurus Jūs mums esat iesnieguši, vai jebkādi citi dati, kurus mēs varam iegūt no Jums. Personas datu aizsardzības noteikumi tiek laiku pa laikam atjaunināti, tāpēc iesakām ik pa laikam atkārtoti iepazīties ar to saturu.

1. Apkopotā informācija
1.1. Parasti tiks apkopota tālāk minētā informācija:
· vārds
· uzvārds
· personas kods
· e-pasta adrese
· mobilā telefona numurs
· dzimšanas datums
· nodarbinātības statuss
· darba devēja nosaukums
· darba tālruņa numurs
· jebkāda cita informācija, ko Jūs vēlaties nodot mums (mājas lapas adrese, lapas adrese sociālos tīklos)

Atsevišķos gadījumos, lai apstiprinātu Jūsu pasūtījumu, mēs varam pieprasīt papildus dokumentus.

2. Informācijas izmantošana
2.1. Jūs piekrītat, ka informācija, ko Jūs nodrošināt mums, tiks reģistrēta elektroniski un var tikt izmantota šādiem mērķiem:
· lai pārbaudītu Jūsu identitāti, izmantojot informāciju, kuru Jūs mums esat snieguši pasūtījuma apstrādei;
· lai konstatētu un nepieļautu jebkādu krāpniecību;
· lai sazinātos ar Jums.

2.2. Jebkurš pieteikums, kuru Jūs iesniedzat mūsu interneta vietnē vai mūsu personālam, ļauj mums izmantot Jūsu sniegto informāciju attiecībā uz mūsu produktiem vai pakalpojumiem. Saņemot Jūsu piekrišanu, mēs varam Jums nosūtīt informāciju par mūsu produktiem vai pakalpojumiem, par kuriem Jums varētu būt interese.
2.3. Visi dati, kurus Jūs mums esat sniedzis līgumsaistību ietvaros, var tikt izmantoti, lai nodrošinātu mūsu saistību pret Jums izpildi.
2.4. Gadījumā, ja interneta vietnē tiek veiktas kādas izmaiņas vai uzlabojumi, Jūsu informācija var tikt izmantota, lai paziņotu Jums par šādām izmaiņām.
2.5. Mēs varam sazināties ar esošajiem klientiem attiecībā uz produktiem un pakalpojumiem, kas saistīti ar jebkādiem klienta iepriekš izmantotajiem pakalpojumiem mūsu interneta vietnē.

3. Vecums
Lai pieteiktos mūsu pakalpojumiem, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.

4. Sazināšanās ar Jums
Apmeklējot šo interneta vietni un sniedzot tajā savus personas datus un kontaktinformāciju, Jūs piekrītat mūsu komerciālo paziņojumu saņemšanai Jūsu elektronisko sakaru līdzekļos. Ja Jūs vēlēsieties atteikties no komerciālo paziņojumu turpmākas saņemšanas, Jūs jebkurā laikā varat to izdarīt, izdarot attiecīgu atzīmi savā lietotāja profilā šajā interneta vietnē. Tāpat arī katrā komerciālajā paziņojumā tiks paredzēta automatizēta iespēja atteikties no turpmāku paziņojumu saņemšanas, noklikšķinot uz atteikšanās norādes attiecīgā komerciālā paziņojuma(e-pasta) beigās.

5. Sazināšanās ar mums
Lūdzam sazināties ar mums saistībā ar jautājumiem, pieprasījumiem vai komentāriem attiecībā uz šiem Personas datu aizsardzības noteikumiem, rakstot uz e-pastu photorentriga@gmail.com vai zvanot pa tālruni 27073442.
Kontakti
Pasūtījums un piegāde
Uzdot jautājumus
| | |