Nikon 15-30mm f/2.8 SP (Tamron)
  • Nikon 15-30mm f/2.8 SP (Tamron)

Nikon 15-30mm f/2.8 SP (Tamron)

Objektīvs priekš Nikon

Jaunā 15-30 mm f/2,8 pilna ietvara ļoti platā leņķa tālummaiņa ir vērtīgs slaveno augstu standartu Tamron SP (Super Performance) objektīvu sērijas papildinājums. Pateicoties tā unikālā XGM (eXpanded Glass Molded Aspherical) elementa izstrādei, augstās veiktspējas tālummaiņas objektīvs piedāvā tādu pašu veiktspēju kāda būtu sasniedzama izmantojot divus objektīvus ar fiksētu fokusa garumu 15 mm un 30 mm. Unikālais XGM elements, kas ir atbildīgs par šo vēl nedzirdēto sasniegumu, efektīvi kontrolē aberāciju un pastiprina asumu.

SP (Super Performance)
Tikai divi burti, bet kāda tiem ir ietekme uz rezultātu. SP apzīmē Super Performance un nozīmē Tamron piedāvāto augstas veiktspējas objektīvu. Mūsu inženieriem tika dota iespēja izpausties šo objektīvu dizainā, un tika pieliktas visas pūles, lai katrā no objektīviem iekļautu optimālas veiktspējas parametrus. Paceliet savas kameras darbību jaunā līmenī — un bruģējiet ceļu uz Super Performance.

XGM objektīva elements izcilas kvalitātes attēliem
Liela diametra XGM (eXpanded Glass Molded Aspherical) asfēriskās lēcas elements apvienojumā ar vairākiem LD (zemas dispersijas) elementiem pirmajā objektīva elementu grupā (kopā objektīvu veido 18 elementi 13 grupās) efektīvi novērš distorsiju un hromatiskās aberācijas, kas raksturīgas platleņķa objektīviem.   

eBAND un BBAR pārklājums
BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) pārklājuma jaunā paaudze ir optimizēta ļoti platam skata leņķim. Kopā ar Tamron patentēto eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) pārklājumu, kas apspiež atšķirīgo atspīdumu, šie pārklājumi efektīvi labo māņattēlu un uzliesmojumu, radot dzīvīgus attēlus ar izcilu skaidrību.

Attēla stabilizācijas sistēma Vibration Compensation plašākām foto iespējām
Reaģējot uz tirgū esošo pieprasījumu pēc platleņķa objektīva, kas būtu piemērots uzņemšanai ar mazu slēdža ātrumu, turot kameru rokās, Tamron radījis pasaulē pirmo f/2,8 ļoti platā leņķa tālummaiņas objektīvu ar attēla stabilizāciju. Šis jaunais objektīvs ļauj uzņemt asus attēlus pat vāja apgaismojuma apstākļos, turot kameru rokās.  

Liegā fokusa fons ar platleņķa iestatījumiem
Pateicoties tā lielajai f/2,8 apertūrai, šis objektīvs palīdz padarīt priekšplānu vai fonu liegāku, lai dramatiski izceltu priekšmetu. Tas var arī tvert video makro efektus ar tā minimālo fokusa attālumu 0,28 m visā fokusa garuma diapazonā.

Mitrumizturīga konstrukcija
Sarežģītā objektīva konstrukcija ir izturīga pret mitruma iedarbību. Rezultātā šis objektīvs ir piemērots izsmalcinātām āra fotogrāfijām. 

USD (Ultrasonic Silent Drive)
Jaudīgs ultraskaņas motors ātriem un dinamiskiem priekšmetiem. Tas ir ļoti kluss, precīzs un jebkurā laikā atļauj manuālu kontroli.
Komplektā:
– Lens Hood
– Front and rear lens caps
– Case
Ķīla: 100.00 €
Ķīlas summa tiek izskatīta un piemērota katram klientam personīgi!
Nomas maksa ar PVN:
Pirmā diena:
25.00 €
Preces vērtība: 1200.00 €
Daudzums: Rezervēt
Nākamā diena (Pr. Ot. Tr. Ct. Pt. St.)
Atlaide 50%
Nomas maksa: 12.50 €
Nākamā diena (Svētdiena)
Atlaide 80%
Nomas maksa: 5.00 €
Kontakti
Pasūtījums un piegāde
Uzdot jautājumus
| | |