DJI Osmo Mobile 2
  • DJI Osmo Mobile 2

DJI Osmo Mobile 2

Stabilas un līganas kameras kustības - Osmo Mobile 2 ir radīts video uzņemšanai, esot kustībā – iezīmējiet filmēšanas subjektu, un ActiveTrack funkcija nodrošinās automātisku sekošanu, vienlaikus gādājot arī par kameras kustību līganumu.

Laiks kustībā - Pārvērt pavisam ikdienišķas ainas neaizmirstamās video atmiņās ar Timelapse funkciju – filmē skrejošus mākoņus, uzplaukstošus ziedus un citas norises, kuras, paātrinājumā skatoties, pārsteigs gan jūs pašu, gan jūsu video skatītājus. Pie tam, Osmo Mobile 2 ļauj jums un jūsu kamerai kustēties, mainot filmēšanas rakursu un vienlaikus saglabājot kustību līganumu.

Kino kvalitātes tālummaiņas kontrole - Osmo Mobile 2 rokturī izvietotās vadības pogas ļauj pilnībā kontrolēt tālruņa kameru, tai skaitā veikt plūdenu tālummaiņu.Pats kāpjoties atpakaļ un vienlaikus ar kameru “pievelkot” objektu tuvāk, iespējams panākt tā saukto dollyzoom jeb vertigo efektu, kurš bez Osmo 2 palīdzības būtu pa spēkam tikai profesionālam kino operatoram.

Atklāj pasaules plašumu ar panorāmas skatiem - Osmo Mobile 2 spēj automātiski uzņemt panorāmas foto, uzņemot un saliekot kopā vairākus foto attēlus. Tālruni var ievietot kā ainavas, tā portreta orientācijā, tādējādi mainot panorāmas foto malu attiecību.

Viegls un pārnēsājams - Osmo Mobile 2 ir veidots no augstas izturības un viegla svara kompozītmateriāla un sver tikai 485 g, un saliktā veidā tas aiņems pavisam nedaudz vietas – piemērots, lai ņemtu līdzi, filmētu un straumētu it visur.
Pirmā diena:
8.00 €
Preces vērtība: 160.00 €
Nākamā diena (Pr. Ot. Tr. Ct. Pt. St.)
Atlaide 50%
Nomas maksa: 4.00 €
Nākamā diena (Svētdiena)
Atlaide 80%
Nomas maksa: 1.60 €
Daudzums: Rezervēt
Nomas maksa ar PVN
Ķīla: 30.00 €
Kontakti
Pasūtījums un piegāde
Uzdot jautājumus
| | |