Chromakey Studija
 • Chromakey Studija
 • Chromakey Studija
 • Chromakey Studija

Chromakey Studija

Zaļā Fona Studija

Īres maksa: 20 euro stundā

Maksā iekļauts:
 • Studija atrodas blakustelpā ar fotonomas servisu, tāpēc maksā ir iekļauta gaismas, objektīvu, mikrofonu, stabilizatoru un citu aksesuāru no mūsu mājaslapas izmantošana pilnīgi PAR BRĪVU. (Izņēmot fotokameras)
 • Fotokameru izmantošanai studijas īres laikā darbojas 60% atlaide.
 • Vajag ņemt vērā, ka uz vietas kādas tehnikas varētu nebūt. Ja Jums ir nepieciešams lai Jūsu vēlamā tehnika būtu pieejama īres laikā, Jūs varat rezervēt to ar 60% atlaidi.
Rezervācijas kontakti:

Rezervēt studiju var mājas lapā, telefoniski vai nosūtot īsziņu uz numuru +371 27073442, arī pa e-pastu photorentriga@gmail.com
 
Vispārīgā informācija
 1. Studija darbojas diennakts laikā, bet pēc pirmsierakstīšanas. Mēs atbraucam Jums noteiktā laikā pirms 15-20 minūtēm pirms sākšanas.
 2. Fotostudijas adrese: Rīga, Brīvības iela 137b (203.kab), Rīgā
 3. Autostāvvieta. Sētā atrodas bezmaksas stāvvieta vienam transportam uz vienu stundu. Maksa par katru nākamo stundu 1 eiro.
 4. Visiem filmēšanas dalībniekiem ir obligāti jāvelk maiņas apavus. Ja maiņas apavi trūkst, mēs varam piedāvāt vienreizējas bahilas (50 centi).
 5. Alkoholiskos dzērienus studijā un tā teritorijā lietot ir stingri aizliegts.
 6. Smēķēšana, dedzināšana (ka arī aizdegt sveces) – ir aizliegts. Ja tas ir vajadzīgs tēla radīšanai, tad to var darīt tikai administratora klādbūtnē. Visos citos gadījumos smēķēt tikai ārpus studijas teritorijas.
 7. Studijas īrnieks nes materiālo atbildību par nestiem tehnikai, fonam, mēbelēm, logiem un mobīlām studijas konstrukcijām bojājumiem, ka arī par personu darbībām, kuras atrodas īres laikā studijā.
 8. Materiālo bojājumu gadījumā, īrniekam ir jākompensē tos uz vietas. Jebkura iemesla atteikuma gadījumā, fotostudijas darbinieks nekāvējoties vērsies pie policijas.
 9. Pēc filmēšanas zāle ir jāuzskopj un jāatstāj kārtību. Viss izmantots rekvizīts ir jānodod administratoram. Atkritumus, kuri radās filmēšanas gaitā, ir jāizmet līdz īres laika beigšanas. Jā gadījumā uzkopšana nav veikta, tad tā apmaksājas atsevišķi.
 10. Fotostudijas darbinieki nenes nekādu atbildību par atstātām mantām, bet pieversīs visus spēkus lai tos nodrošinātu.Īres laika norēķinsStudijas īres laika sākums skaitās iepriekšnoteikts laiks, kuru Jūs rezervējāt, nevis fimēšanas sākuma faktiskais laiks.
 11. Kāvēšanas gadījumā rezervācija netiek pagarināta uz kāvēšanas laiku. Gadījumā filmēšana beidzās ātrāk, nekā bija noteikts rezervēšanas laiks, īre tiek apmaksāta pilnīgi.
 12. Ja īrnieks ir aizturējies studijā pēc īrēšanas beigām vairāk nekā uz 10 minūtēm, īrniekam ir jāapmaksā studijas īres pusstundas maksu.

Apmaksas veidi: Skaidrā nauda, bankas kartes, pārskaitījums.

Īrot fotostudiju, Jūs piekritat ar īres noteikumiem.
Cena:
20.00 €
Daudzums: Pievienot
Kontakti
Pasūtījums un piegāde
Uzdot jautājumus
| | |