Noteikumi Ziņas FotoVeikals.lv Reģistrācija
LV RU EN
Chromakey studija Noteikumi F.A.Q. Kontakti
Atrast

Chromakey studija
Fotonoma piedāvā jaunu pakalpojumu — mazas un omulīgas foto studijas nomu


Par hromakeja unikalitāti ir sarakstīts gana daudz, taču īsumā, apstrādājot zaļajā fonā (ko arī dēvē par chromakey) uzņemto foto un video materiālu, šis fons var tikt aizstāts ar jebkādu citu saturu, pat datora animāciju. Jūs varēsit izmantot videomateriālu reklāmās, mūzikas videoklipos, filmās, dokumentālās filmas, prezentācijas materiālos, tv reklāmās, sociālajos tīklos un video blogos utt.
 

Studijas nomas maksa ir 20 EUR stundā

 
Rezervēt studiju var mājas lapā, izmantojot kalendāru, telefoniski vai nosūtot īsziņu uz numuru +371 27073442, arī pa e-pastu photorentriga@gmail.com
 
Jūs varat nomāt studiju jebkurā brīvā laikā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00. Brīvdienās, svētku dienās un ārpus darba laika strādājam pēc vienošanās. Minimālais studijas nomas ilgums ir 1 stunda. Maksā ir iekļauta studijas noma kopā ar impulsa un pastāvīgo apgaismojumu, bezmaksas rekvizītiem un dekorācijām.
 
Ieeja studijā atļauta tikai tīros maiņas apavos!
 

Studijas nomas maksās apreķins


Par studijas nomas sākuma laiku tiek uzskatīts rezervācijas laiks, nevis faktiskais filmēšanas sākuma laiks. Lūdzam ņemt vērā patlaban Brīvības ielā notiekošos ceļa darbus un izplānot Jūsu laiku, lai ierastos laicīgi.

Filmēšanas laiku Jūs varat arī pagarināt, ja studiju nav rezervējis kāds cits. Apvaicājieties administratoram par šo iespēju pirms sākat filmēt. Tarifu solis pagarinot nomu ir 30 minūtes. Tas nozīmē, ka pagarināsit nomas termiņu par 15 minūtēm, jāmaksā būs par visu pusstundu.

Ja studiju pēc jums būs rezervējis nākamais klients, Jums tā būs jāatstāj ne vēlāk par nomas beigu laiku.
Par studijas nomas beigu laiku tiek uzskatīts brīdis kad pametat studijas telpas. Šajā posmā Jums ir jāiekļauj laiks ko paterēsit lai sakoptu telpas aiz sevis. Ar sakopšanu ir domāta aprīkojuma izslēgšana un tā novietošana sākotnējā vietā, mēbeļu pārvietošana, rekvizītu un dekoru novietošana tam paredzētajā vietā.

Piemēram, ja nomas ilgums ir 1 stunda, tas nenozīmē, ka varat to izmantot filmēšanai līdz pat pēdējam brīdim. 10-15 minūtes pirms nomātā laika beigām Jums vūtu jāsāk savākt savas mantas un sakopt studijas telpas, lai nākamajiem klientiem nekas netraucētu ienākt studijā paredzētajā laikā. Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ aizkavēsit nākamos klientis, rēķinieties ar naudas kompensāciju viņu labā.

Atcelt nomas rezervāciju var telefoniski vai ar īsziņu uz numuru +371 27073442. Ceram uz Jūsu izpratni un lūdzam atcelt rezervāciju ne vēlāk par 48 stundām pirms plānota filmēšanas laika.

Pabeidzot filmēšanu pirms nomātā laika beigām, rezervētais laiks tiek apmaksāts pilnā apmērā.
 

Studijas iekšējās kārtības noteikumi

 
Fotografēšanās ar dzīvniekiem atļauta tikai pēc saskaņošanas ar administrāciju!

Ieeja studijā atļauta tikai maiņas apavos! Lūdzu, brīdiniet modeļus par maiņas apavu nepieciešamību.

Studijas telpās aizliegts dedzināt atklātas liesmas un smēķēt, kā arī nav ļauts atrasties alkohola vai narkotisko vielu izraisītajā reibumā. Mēs paturam tiesības uzteikt nomu pirms filmēšanas procesa gan arī tā laikā.

Fonu sagatavošanu un stiprinājumu maiņu Jūs veicat patstāvīgi. Ja nepieciešams, menedžeris vienmēr ir gatavs Jums izpalīdzēt.

Studijas personāls netraucē filmēšanas procesu. Administrators aienāk filmēšanas telpās tikai pēc nepieciešamības, kuras pakāpi nosakāt Jūs. Drošības nolūkos studijā ir ierīkota diennakts videonovērošana. Mēs garantējam pilnīgu konfidencialitāti.

Visu atbildību par filmēšanas procesu solidāri uzņemas filmēšanas organizatori, fotogrāfi un modeļi.

Jūs uzņematies pilnu materiālo atbildību par studijas aprīkojuma un aksesuāru bojājumiem, un atlīdzināt nodarītos zaudējumus ar administrāciju saskaņotajā veidā un apmērā. Pēc filmēšanas beigām studijas aprīkojumu un telpu tīrību vienmēr pārbauda studijas menedžeris.

Ja studijā pēc Jums paliek atkritumi, Jums tie ir jāsavāc aiz sevis, iekļaujot nomas maksā sakopšanai nepieciešamo laiku. Par atstāto nekārtību un atrašanos studijas telpās ielas apavos ier paredzēts 20 EUR sods par labu administratoram, kurš būs spiests sakopt aiz Jums telpas un iznest atkritumus.

Studija nenes atbildību par nozaudētām un bez uzraudzības atstātām mantām, taču pēc iespējas cenšas nodrošināt to saglabāšanu.

Nomājot studiju, Jūs piekrītat nomas noteikumiem.
 


 

Kontakti
Pasūtījums un piegāde
Uzdot jautājumus